Donic Waldner 900

Na sklade • 1 variant3,99 €10 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček89 €1 neoverená recenziaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €96 % • 7 285 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €92 % • 187 080 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 85 675 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,3 €684 neoverených recenziíĎalšie informácie

• úchop
    • povrch odpalovej plochy
    • kontrola odpalu
    • pomer cena - výkon

Som amatér a pre mňa je táto pálka skvelá. Má trocha iný prechod medzi rúčkou a odpalovou plochou, pozri foto, ideálny na môj úchop. Kontrola loptičky skvelá, to isté platí pre spin - údery. Možno nie je až taká rýchla, ale to mi tiež vyhovuje.

• , zakúpené v MASTERSPORT.sk

som spokojný, odporúčam

Rýchlosť
Kontrola
Rotácia

Raketa DONIC WALDNER 900: Najvyššia kvalita, vhodná pre veľmi náročnú hru a pre všetky hracie techniky, dobrá rotácia a veľmi vysoká rýchlosť. Útočná raketa z radu Waldner s poťahmi Easy Slick o sile 2,1 milimetrov. Vhodná pre útočnú topspinovú hru. Túto sériu zastupuje Jan-Ove Waldner, legendárny hráč firmy Donic. Niekoľkonásobný majstra sveta. Najlepšie sa hodí na útočnú hru. Novinkou je prvok PLS (Power Light System) čo je odľahčená rukoväť umožňujúca lepší balans a dynamickosť a AVS (Anti Vibe System), čo je antivibračný systém. - konkávna rukoväť so systémom ABP - adjustable balance point - raketa je certifikovaná ITTF.

Technický popis:

• Trosku tazsia

Super

• dobrá cena pomer kvalita

som spokojný, odporúčam

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

výborný pomer cena-kvalita