Donic Waldner 700

Raketa DONIC WALDNER 700 Vysoká kvalita, vhodná pre pokročilých hracích technikov, veľmi dobrá rotácia a rýchlosť. Stredne rýchla raketa z radu Waldner s poťahmi Vari Slick o...
Doprava 5 €,Na sklade
Garantovaný nákup z MASTERSPORT.sk

Do týždňa • 1 variant0 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €2 081 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček89 €1 neoverená recenziaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 84 239 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €94 % • 7 274 recenziíĎalšie informácie

Rýchlosť
Kontrola
Rotácia

• , zakúpené v MASTERSPORT.sk

To vyvažovanie v ručke je pre mňa výborná vec.

• , zakúpené v FGYM.SK

• Kvalita
  • , zakúpené v HEJ.sk

• Pre je vsetko okrem ABP :)
    • konkávní rukojeť se systémem ABP - nie je to pevne, smyka sa to z palky a dokonca aj pri hre nikedy ked nie je vytiahnuta tak sa cukne, co nie je velmi prijemne ked sa sustredite.

Nie som odbornik ale kupil som si ju pretoze obcas hravame. Velmi dobre sa drzi v ruke. Je trosicku tazsia nez obycajne rakety ale velmi rychlo si zvyknete.

Odporucam :)

Rýchlosť
Kontrola
Rotácia

Raketa DONIC WALDNER 700

Vysoká kvalita, vhodná pre pokročilých hracích technikov, veľmi dobrá rotácia a rýchlosť. Stredne rýchla raketa z radu Waldner s poťahmi Vari Slick o sile 2,0 milimetrov. Najlepšie sa hodí na útočnú hru.

Novinkou je prvok PLS (Power Light System) čo je odľahčená rukoväť umožňujúca lepší balans a dynamickosť a AVS (Anti Vibe System), čo je antivibračný systém.

Technický popis:

• Tvrdosť huby: stredne tvrdá
  • Rotácia: 80
  • Rýchlosť pálky: 70

• , zakúpené v MASTERSPORT.sk

To vyvažovanie v ručke je pre mňa výborná vec.

• , zakúpené v FGYM.SK

• Kvalita
  • , zakúpené v HEJ.sk

• Pre je vsetko okrem ABP :)

Odporucam :)

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v eFitness.sk

• vyborna kontrola hry ako pri obrane tak aj pri utoku, polohovatelne tazisko, profi raketka, pomer kvalita a cena
    • nic

• Má peknú rotáciu
    • Zmena ťažiska
    • dobrá kontrola
    • asi nič

Tento produkt je veľmi dobrý, dobrá cena, odporúčam kúpiť

• som spokojny ako v obrane tak v utoku dobre sa drzi naozaj sa oplatilo ju kupit

nabuduce vyskusam 1000

• vcelku dobre sa drzi v ruke
    • je skor pre skusenejsieho hraca
    • moznost zmenit vyvazenie rakety
    • asi nic, skor by som ju odporucal pre skusenejsich hracov a nie pre zacinajucich

dobra raketa, za rozumnu cenu, pre skusenejsich hracov

• dobre ťahá
    • veľmi dobrá obrana
    • všeobecné vlastnosti
    • možnosť zmena ťažiska
    • na hmotnosť si treba zvyknúť

Túto raketu mám dlhšie a musím povedať, že sa mi s ňou hrá naozaj dobre. Na zvolenie vhodného ťažiska musíte skúšať a sledovať zmeny. Všeobecne je veľmi dobrá, ale treba si zaobstarať obal. Osobne ma prekvapio, že táto raketa má síce útočné meno, ale veľmi dobre sa mi s ňou aj obraňuje. Takže tento produkt by som vrelo odporúčal pokročilému hráčovi, niesú to vyhodené peniaze. 95%

• ešte ju nemám ale vyzerá pekne :D

nič