Butterfly Boll 900

Rýchlosť

• , zakúpené v Sportega.sk

• Rýchla dodávka tovaru, dobre zabalené
    • Očákaval som rýchlejšiu na obidvoch stranách

Okamžitá ponuka, očakával som väčšiu rýchlosť.Podľa mňa vhodná pre začiatočníkov.V buducnosti najprv vyskúšam.

Kontrola
Rotácia
Povrch
hladký
Rýchlosť

Ping pongové pálka Butterfly Timo Boll 900 FL kombinuje dve kľúčové vlastnosti kvalitné ping pongové hry - rýchlosť a rotáciu. Pálka z tvrdého dreva a pružné huby naživo odráža loptičku, zatiaľ čo pogumovaný povrch s dostatočnou trakciou uchopí loptička pre jeho efektívne roztočení. Táto pálka je pre svoje vlastnosti vhodná najmä pre pravidelných a skúsených hráčov, ktorým umožní ešte umocniť ich skúsenosti. Pálka Timo Boll 900 FL s konkávnym tvarom držadlá, s hladkým povrchom po oboch stranách, s hmotnosťou 150 gramov a s hrúbkou huby 1,9 mm je skvelým nástrojom pre pokročilých hráčov. Získajte pálku na stolný tenis schválenú medzinárodným zväzom stolného tenisu (ITTF) podpísanú nemeckým šampiónom a 6 x európskym majstrom v singli Timo Boll.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Sportega.sk

• Rýchla dodávka tovaru, dobre zabalené
    • Očákaval som rýchlejšiu na obidvoch stranách

• Dobrá cena, kvalita, rotácia dobrá, tvrdé drevo, design
    • Má síce tvrdé drevo, no na úkor váhy - je dosť ťažká, ale nie prehnane

Veľmi dobrá raketa, ktorá za tých pár eur stojí. Pre začiatočníka ako stvorená. Dosť ma prekvapila kvalitou - vzhľadom k cene. Rozhodne ju odporúčam a myslím, že rotáciou, drevom a designom prekoná aj mnohé drahšie rakety a i keď profesionálnych hráčov nenadchne, pre pasívnych hráčov je ako stvorená...